Uyarı Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

Teslimat ve İade

TESLİMAT :

Firmamızın verdiği hizmetler "Elektronik ortamda teslim edilebilir ürünler" kategorisindedir.
Subpower NET içeriğinde tüm içeriklerinin sipariş ödemesi ve aktivasyon sonrası tüketici hakları yasası gereği herhangi bir sebep belirterek/belirtmeyerek cayma hakkı kullanımına dolayısı ile lisans iptali ve ücret geri ödemesine tabi değildir. (Lisans alındıktan sonra lisans domain değişimi yapılabilir ancak cayma hakkı kullanılamaz) İlgili tüketici hakları yasası maddesi (Cayma Hakkı Madde 8): Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Yazılımlarımız veya Hizmetlerimiz elektronik ortamda müşterilerimize teslim edilen bir hizmet/yazılım olduğu için fiziksel olarak iadesi mümkün değildir. Müşterilerimiz yazılıma bir kez sahip olduklarında yazılımın kopyasını bilgimiz dışında saklayabilecekleri için fiziksel bir iade dolayısı ile cayma hakkı söz konusu olamaz.

Subpower NET içeriğinde tüm içeriklerinin  siparişi öncesi her müşterimiz sitemizdeki ilgili linkleri takip ederek mevcut Hostinginizde, sitemizde veya iştelerim sisteminde bulunan bilgisayarda belirtilen yazılım gereksinimlerini sağlamak/doğrulamak zorundadır. Hostinginizde, sitemizde veya iştelerim sisteminde bulunan bilgisayarda belirtilen yazılım gereksinimlerinden bir yada birkaçının eksik olması nedeni ile yazılımın çalışmaması/sorunlu çalışması durumunda sorumluluk müşterimize aittir ve bu cayma hakkı kullanımı gerekçesi olamaz.

Sipariş veren tüm müşterilerimiz yukarıda belirtilen şartları peşinen kabul etmiş sayılır. Siparişinizi iptal etmeden önce tüm müşterilerimiz sitemizdeki ilgili linkleri takip ederek gerekli bilgilere / tanıtım meteryallerine veya demolarına ulaşarak sistemi tüm özellikleri ile birlikte inceleyebilir ayrıca her türlü satış öncesi soruları için firmamız ile iletişime geçebilirler.


SİPARİŞ İPTALİ / İADE :

Sitemizden sipariş edip ödeme işlemini tamamladığınız henüz aktif edilmemiş ve işlemine başlanmamış siparişlerinizi, siparişinizden maksimum 1 saat içerisinde 0 (850) 302 5177 numaralı telefonumuzdan da firmamıza ulaşarak iptal ettirebilir ve ücret iadesi isteyebilirsiniz. İşlemi başlamış hizmet veya yazılımların kısmi iadesi karşılıklı anlaşma sonucu olabilir.