Uyarı Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

Özel teklifler

Strateji Danışmanlığı

Algı yönetimi, bir kurum ve kuruluş gelecek değerini yükseltmenin en temel unsuru. Bir kurum veya markanın algılanan tüm değerlerini doğru yönetmek, iş hedeflerini doğru anlamayı ve doğru mesajları doğru sosyal paydaşlara belli bir plan çerçevesinde aktarmayı gerektiriyor.
Subpower.NET olarak iletişim yaklaşımıyla iş ortağımızın tüm sosyal paydaşlarıyla iletişim süreçlerini planlıyor; ölçülebilir hedefler koyarak, marka değerini yönetiyoruz. Anlık projelere değil, sosyal içerikleri ile toplumda fark yaratan uzun soluklu projelerle hizmet veriyoruz.
 
Subpower.NET, danışmanlık hizmeti verdiği kuruluşlarda yeni ekonomi hakkında farkındalık yaratmak ve Ar-Ge çalışmalarının kurumsallaştırılması için uygun organizasyon yapısının geliştirmesi amacıyla kuruluşa hizmet sunar. Ar-Ge çalışmaları, verimlilik arttırma çalışmaları ve kalite artırmaya yönelik tüm faaliyetlerde sürekliliğin sağlanabilmesi için kuruluş yapısına ve faaliyet alanına uygun stratejiler geliştirir. Bu çalışmalar ve planlar çerçevesinde yasalar ile belirlenmiş olan teşvik, vergi indirimi ve fonlardan yararlanması konusunda kuruluşa yol gösterir.

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır