Uyarı Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

Google Reklam Paket 5

2,000.00
Stokta Var
Reklam verilecek URL adresini giriniz
Anahtar kelimeleri virgül ile ayırarak yazınız
+
İstek listesine kle

9000 - 60.000 arası gösterim.

Profesyonel Sertifikalı Uzman Destek
Google AdWords Sertifikalı İş Ortağı',AdWorld Şirketi ve uzman ekibi ile Siz değerli reklam verenlerimize reklam kampanyalarınızın yürütülmesinde ve oluşturulmasında danışmanlık hizmeti ve destek vereceketir.

Gerçek Zamanlı Anlık Raporlama
Reklam yönetim panelimizin 'Google AdWords API Entegrasyonu ile tüm verileriniz anlık olarak google sunucularından alınır.Güncel olarak tüm raporlarınıza kolayca ulaşabilir ve reklamlarınızda anlık olarak düzenlemeler yapabilirsiniz..

Tıklama Başı Maliyet
Reklamlarınız için herhangi bir minimum günlük maliyet veya minimum tıklama başı maliyet yoktur. Belirli bir günlük bütçe ve TBM belirleyerek harcamalarınızı kontrol altına alırsınız. Reklamlarınız günlük bütçeniz doluncaya kadar sınırsız olarak gösterilir, sadece reklamlarınızı tıklayan yeni ziyaretçiler için ödeme yaparsınız.

Günlük Bütçe, Ülke, Bölge, Şehir, Saat Seçimi
Reklam kampanyalarınızı istediğiniz ülke,bölge,il,ilçe ve Dilediğiniz saat dilimlerinde gösterimini sağlayabilirsiniz.

Google Görüntülü Reklam Ağı ve Mobil Ağı Reklamları
Ekstra bir ücret ödemeden Google arama ,görüntülü reklam ağı ve mobil arama ağında sitelerinde yayınlanabilir.

Geri Dönüşüm Takip Desteği
Verdiğiniz reklamlarla geri dönüşümlerinizi bir form aracı ile takip ediyorsanız,sipariş, talep vb işlemlerin hangi anahtar kelime aracıylığıyla dönüşüm sağladığını görebilirsiniz.

Google Reklam Danışmanlık Hizmeti
Google Adwords Hesap Uzmanlarımızdan yapılan reklam stratejileri ve reklam kampanyalarınız için dilediğiniz zaman danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Çok satılanlar

Özel teklifler