Uyarı Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

Özel teklifler

E-Ticaret Danışmanlığı

Değişen ticaret  ile internet üzerinden satış ve mağaza açma fikri bir çok girişimci ve işletmecinin gündemindedir.
Türkiye sanal ticareti yıllık 35 milyar TL’yi bulan hacmi ile sürekli bir büyüme kaydediyor. E-ticaret siteleri üzerinden ise 10 milyar TL ve üzeri alışveriş gerçekleştiriliyor. İnternet , gerek toplumun her kesimi tarafından kullanılması ve gerekse her türlü sosyal ve ticari faaliyetin yapılabilirliğine izin vermesi açısından yeni  e-iş fikirleri  olanak tanımaktadır.
 
Ürün ve hizmetlerin internet üzerinde online mağaza açılarak mevcut ve potansiyel müşterilere ulaşılabilmesi, sunulması, satılması, tahsilatının alınabilmesi yapılabilir hale gelmiş ve çok kolaylaşmıştır. Artık bir kaç saat içinde online mağaza oluşturup, birkaç gün içinde de müşterilerin ziyaretine açmak mümkün olmuştur.
 
Online ticarete adım atma kararınız ile birlikte e-ticaret ekosistemi olarak bahsedeğimiz ;  Site trafiği, site güvenliği , online ödeme sistemleri , dijital pazarlama, kargo ve lojistik hizmetleri , SEO,  sosyal medya, adwords gibi online ticaretin olmaz ise olmaz kavramları sıra ile karşınıza çıkacaktır.
Subpower.NET olarak e-ticaret danışmanlık hizmetimiz kapsamında İstenilen e-ticaret projesi ve online mağaza sistemi analize edilmekte, projelendirilip devreye alınmakta ve ihtiyaç duyulduğunda da teknik yardım ve destek hizmetleri anında verilmektedir.
 
E- iş süreçlerinizde hedef kitlenize doğru mesajı iletebilmek için Subpower.NET size ihtiyacınız olan e-ticaret danışmanlık hizmetini  sağlamaktadır.

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır

Reviews

Herhangi gönderi bulunamadı

Yorumlarınız