Uyarı Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

Hakkımızda

Subpower.NET 1996 yılında kurulduktan sonra sektöre başarılı bir giriş yapmıştır. Uzun yıllardır içerisinde bulunduğumuz sektörü artık hem çok iyi tanıyor, hem de çok iyi yönetiyoruz. Zaten internet sektörü konusunda başarılı olan ekibimiz sayesinde teknolojiyi hep birinci adımdan takip etmeyi ve sürekli kendimizi yenilemeyi asla ihmal etmedik ve etmeyeceğiz. 
 
Misyonumuz
Subpower.NET olarak misyonumuz müşterilerimize samimi, içten ve profesyonel desteği sağlamanın yanında son teknoloji yazılımlar ve donanımlar ile hizmet vermektir. Ayrıca tüm bunları yaparken satış fiyatlarımızı da olabildiğince düşük tutmayı asla ihmal etmiyoruz. 
 
Vizyonumuz
Vizyonumuz ise bu güne kadar nasıl geldiysek hep aynı şekilde ve yolumuza çıkan engellere takılmadan ilerlemek, Türkiye'de müşterilerimize en son teknolojileri ve “ilk”leri yaşatmaktır. 
 
Neden Biz?
Subpower.NET'den hizmet almayı düşünüyorsanız sorularınızın kesinlikle cevapsız kalmayacağını temenni ederiz, 7 gün 24 saat aktif teknik destek ekibimiz sayesinde aklınıza takılan soruları istediğiniz günde ve istediğiniz saatte destek talebi göndererek sorabilir ve telefon numaramızdan bizi 7/24 arayabilirsiniz.